MidtbyPsykologerne

Metha Kildegaard
Psykolog

Telefon: 22 41 51 75
metha@midtbypsykologerne.com

Stine Hæk
Psykolog

Telefon: 22 16 05 05
stine@midtbypsykologerne.com

Rosa Greve
Psykolog

Telefon: 61 78 89 97
rosa@midtbypsykologerne.com

Mette Sommer
Lærer

Telefon: 22 16 05 05
mette@midtbypsykologerne.com

Marie Dalgaard
Psykolog

Telefon: 30 23 47 01
marie@midtbypsykologerne.com

Dorthe Overgaard

Dorthe Overgaard
Psykolog

Telefon: 25 13 18 74
dorthe@midtbypsykologerne.com

Marianna Horsholm
Psykolog

Telefon: 25 34 65 22
marianna@midtbypsykologerne.com

Nina Ry-Mikkelsen
Psykolog

Telefon: 51 80 99 54
nina@midtbypsykologerne.com

Anne Kathrine Eriksen
Psykolog

Telefon:
kathrine@midtbypsykologerne.com

Stinna Randrup
Psykolog

Telefon:
stinna@midtbypsykologerne.com

Stine Hedegaard Horsevad
Psykolog

PÅ BARSEL TIL 15. AUG. 2021

Vi er ikke helt som de andre

Hos Midtbypsykologerne er der plads til forskellighed, humor og udvikling. Det er vigtigt for os, at her er rart at komme, og at der er en afslappet stemning omkring den terapeutiske proces. Vi har stor respekt for det enkelte individ og de problemstillinger, du ønsker bearbejdet.