MidtbyPsykologerne

Metha Kildegaard
Psykolog

Telefon: 22 41 51 75
metha@midtbypsykologerne.com

Stine Hæk
Psykolog

Telefon: 22 16 05 05
stine@midtbypsykologerne.com

Stinna Randrup
Psykolog

Telefon:
stinna@midtbypsykologerne.com

Mette Sommer
Lærer

Telefon: 22 16 05 05
mette@midtbypsykologerne.com

Louise Hykkelbjerg Jensen

Louise Hykkelbjerg Jensen
Psykolog

Telefon:
louise@midtbypsykologerne.com

Dorthe Overgaard

Dorthe Overgaard
Psykolog

Telefon: 25 13 18 74
dorthe@midtbypsykologerne.com

Marianna Horsholm
Psykolog

Telefon: 25 34 65 22
marianna@midtbypsykologerne.com

Stine Hedegaard Horsevad

Stine Hedegaard Horsevad
Psykolog

Telefon: 93 85 38 39
stinehorsevad@midtbypsykologerne.com

Anne Kathrine Eriksen
Psykolog

Telefon:
kathrine@midtbypsykologerne.com

Liv Nautrup Heerwagen

Liv Nautrup Heerwagen
Psykolog

Telefon: 39 39 30 83
liv@midtbypsykologerne.com

Lissen Tønnies

Lissen Tønnies
Psykolog

Telefon:
lissen@midtbypsykologerne.com

Maria Blichfeldt
Psykolog

Telefon:
maria@midtbypsykologerne.com

Vi er ikke helt som de andre

Hos MidtbyPsykologerne er der plads til forskellighed, humor og udvikling. Det er vigtigt for os, at her er rart at komme, og at der er en afslappet stemning omkring den terapeutiske proces. Vi har stor respekt for dig som individ og de problemstillinger, du ønsker bearbejdet.